In 2023 kwam de Peuterbijbel uit, een mooie Bijbel voor de jongste kinderen, met toegankelijke afbeeldingen van Marieke ten Berge. Verschillende van deze bijbelverhalen zijn ook in losse boekjes te verkrijgen, zoals het kartonboek over de periode rond Goede Vrijdag, Pasen en Pinksteren.

Bij de Peuterbijbel kwam in 2023 ook een verwerkingsboek uit. Dit is een geschikt boek voor bij de oppas van de kerk, voor kinderen van ongeveer twee tot vier jaar. Bij ieder bijbelverhaal staan zijn kleurplaten, liedjes en een gebed te vinden. Mooi om zo naast het voorlezen van de Bijbelverhalen ook extra materiaal voor de jonge kinderen beschikbaar te hebben.

 

Sjors Bulten, Nieuwe Pekela

 

Willemijn de Weerd, Aan de slag met de Peuterbijbel met verwerkingstips, liedjes, kleurplaten en meer, Ark Media: Leeuwarden, 2023, 128 p., € 15,99, 978 90 3383 450 9, en

Willemijn de Weerd, Jezus is opgestaan, Jongbloed: Leeuwarden, 2024, 12 p, € 10,99, 978 90 3383 352 6