BROEKSTERWÂLD ANDREAS
Zondag 10 maart
09.30 uur ds. H.K. Sok
14.00 uur ds. H.K. Sok
Woensdag 13 maart – Biddag voor gewas en arbeid
14.30 uur ds. G.J. Capellen
19.30 uur ds. G.J. Capellen
Zondag 17 maart
09.30 uur ds. K.H. Bogerd
14.00 uur ds. K.H. Bogerd
BROEKSTERWÂLD PETRUS
Zondag 10 maart
09.30 uur ds. Joan Bonhof (CGK Gorinchem)
Woensdag 13 maart – Biddag voor gewas en arbeid
19.30 uur Errit van der Heide
Zondag 17 maart
09.30 uur Errit van der Heide
14.00 uur Errit van der Heide
(de diensten zijn ook te volgen via het YouTube
kanaal/CGK Petrus Broeksterwâld).
DAMWOUDE
Zondag 10 maart
09.15 uur ds.A.A.Egas, bediening H.A.
14.30 uur ds.A.A.Egas, nabetrachting H.A.
Woensdag 13 maart – Biddag voor gewas en arbeid
14.30 uur ds.A.A.Egas
19.30 uur ds.A.A.Egas
Zondag 17 maart
09.15 uur ds.W.J.van Gent
14.00 uur ds.W.J.van Gent
DOKKUM
Zondag 10 maart
09.15 uur ds. A.C. van der Wekken
14.00 uur ds. G. Bruinsma
Woensdag 13 maart – Biddag voor gewas en arbeid
15.00 uur ds. A.C. van der Wekken
19.30 uur ds. A.C. van der Wekken
Zondag 17 maart
09.15 uur ds. A.C. van der Wekken
14.00 uur ds. S. Braaksma
DRACHTEN
Zondag 10 maart
09.15 uur ds. J. Nutma
14.00 uur ds. J. Nutma
Woensdag 13 maart – Biddag voor gewas en arbeid
15.00 uur kindersamenkomst in de Arke
19.30 uur ds. J. Nutma
Zondag 17 maart
09.15 uur ds. J. Nutma,
voorbereiding heilig avondmaal
14.00 uur ds. J. Nutma
DROGEHAM
Zondag 10 maart
09.30 uur ds. M.J. van Keulen, Heilig Avondmaal
14.00 uur ds. M.J. van Keulen, nabetrachting
Woensdag 13 maart – Biddag voor gewas en arbeid
19.30 uur ds. M.J. van Keulen
Zondag 17 maart
09.30 uur ds. A. Veuger
14.00 uur ds. M.J. van Keulen
FEANWÂLDEN
Zondag 10 maart
09.30 uur ds. D.J. Steensma,
viering heilig avondmaal
Woensdag 13 maart – Biddag voor gewas en arbeid
19.30 uur ds. D.J. Steensma
Zondag 17 maart
09.30 uur ds. R.W.J. Soeters (Leeuwarden)
FRANEKER
Zondag 10 maart
09.30 uur leesdienst, br. D. van Wijnen
Woensdag 13 maart – Biddag voor gewas en arbeid
19.30 uur ds. A. de Braak
Zondag 17 maart
09.30 uur ds. D. Steensma (Veenwouden)
HARLINGEN
Zondag 10 maart
10.00 uur ds. D. de Jong
Woensdag 13 maart – Biddag voor gewas en arbeid
19.30 uur ds. D. de Jong
Zondag 17 maart
10.00 uur ds. D. de Jong
Livestream van de kerkdiensten via
www.cgkvharlingen.nl
LEEUWARDEN
Zondag 10 maart
09.30 uur ds. Bart Visser, livestream via
www.cgkleeuwarden.nl
16.30 uur ds. Bart Visser, kerkdienst in de
Bethelkerk, te beluisteren via
www.kerkdienstgemist.nl
Woensdag 13 maart – Biddag voor gewas en arbeid
19.30 uur ds. Paul den Hertog, te beluisteren
via www.kerkdienstgemist.nl
Zondag 17 maart
09.30 uur ds. Bart Visser, livestream via
www.cgkleeuwarden.nl
16.30 uur ds. Eduard de Braak, kerkdienst in de
Morgenster, te beluisteren via
www.kerkdienstgemist.nl
SIEGERSWOUDE-DE WILP
Zondag 10 maart
09.30 uur ds. D. van der Zwaag, H.A.
15.00 uur ds. D. van der Zwaag, Dankzegging
Woensdag 13 maart – Biddag voor gewas en arbeid
19.30 uur ds. D. van der Zwaag
Zondag 17 maart
09.30 uur ds. M. Visser
14.30 uur ds. M. Visser
SNEEK
Zondag 10 maart
09.30 uur Ds.G. Bruinsma
17.00 uur Ds. A.C. vd Wekken, Dokkum
Woensdag 13 maart – Biddag voor gewas en arbeid
19.30 uur Ds. G. Bruinsma,
Zondag 17 maart
09.30 uur Ds. H.J. Siegers
17.00 uur Ds. G. Bruinsma, ontmoetingsdienst
SURHUISTERVEEN
Zondag 10 maart
09.30 uur ds. Albert-Jan Dorst
14.00 uur ds. Eduard de Braak (NGK Blije)
Zondag 17 maart
09.30 uur ds. B.H.P. Mussche
14.00 uur ds. Albert-Jan Dorst
ZWAAGWESTEINDE
Zondag 10 maart
09.30 uur ds. B.H.P. Mussche
14.00 uur ds. B.H.P. Mussche
Zondag 17 maart
09.30 uur ds. B.H.P. Mussche
14.00 uur ds. B.H.P. Mussche