ASSEN
Zondag 10 maart
09.30 uur ds. Harten-Tip, Dienst vGK in Bethel
16.30 uur ds. Brienen, Gez.dienst Bethel
Woensdag 13 maart – Biddag voor gewas en arbeid
19.30 uur ds. Vos,
Biddag samen met Assen-West
Zondag 17 maart
09.30 uur ds. Jonkman, VHAvondmaal
16.30 uur ds. A.P. Feyen,
Gez. dienst de Kandelaar
DEDEMSVAART
Zondag 10 maart
09.30 uur ds. C. Cornet (Nieuw-Balinge)
16.30 uur ds. J. van ’t Spijker (Hoogeveen)
Woensdag 13 maart – Biddag voor gewas en arbeid
19.30 uur R.B.J. van der Linden (Gorinchem)
Zondag 17 maart
09.30 uur ds. J. Sijtsma (Middelstum)
16.30 uur ds. J. Sijtsma
EMMEN
Zondag 10 maart
10.00 uur ds. Henk-Jan Vazquez
17.30 uur ds. Henk-Jan Vazquez
Woensdag 13 maart – Biddag voor gewas en arbeid
19.30 uur ds. Jan Boersma
(samen met NGK Emmen)
Zondag 17 maart
10.00 uur ds. Henk-Jan Vazquez
17.00 uur ds. Dik Brienen
HARDENBERG
Zondag 10 maart
10.00 uur ds. K. Jonkman (Steenwijk)
14.45 uur ds. D. Brienen
Woensdag 13 maart – Biddag voor gewas en arbeid
19.30 uur ds. D. Brienen
Zondag 17 maart
10.00 uur ds. D. Brienen
14.45 uur ds. D. Brienen
HOOGEVEEN
Zondag 10 maart
Centrum
09.30 uur br. W. Verniers, Kerk & School
18.30 uur Britta Schepers, J.O.B.
Ichthus
09.30 uur ds. J.W. Moolhuizen, Alphadienst
18.30 uur ds. J.W. Moolhuizen
Woensdag 13 maart – Biddag voor gewas en arbeid
Ichthus
15.00 uur ds. J.W. Moolhuizen
19.30 uur ds. J.W. Moolhuizen
Zondag 17 maart
Centrum
09.30 uur ds. J.W. Moolhuizen, Alphadienst
Ichthus
09.30 uur dr. J. van t Spijker, Omegadienst
18.30 uur ds. M. Visser (Oldebroek)
MEPPEL
Zondag 10 maart
09.30 uur ds. A. Jansen
17.00 uur ds. A. Jansen
Woensdag 13 maart – Biddag voor gewas en arbeid
19.30 uur drs. J. Oosterbroek
Zondag 17 maart
09.30 uur ds. C.A. Den Hertog
17.00 uur dr. J. van ‘t Spijker
NIEUW-BALINGE
Zondag 10 maart
09.30 uur ds. G.J. Capellen
14.30 uur ds. G.J. Capellen
Woensdag 13 maart – Biddag voor gewas en arbeid
14.30 uur ds. C. Cornet
19.30 uur ds. C. Cornet
Zondag 17 maart
09.30 uur ds. P.L.D. Visser
14.30 uur ds. R. de Jong
NOORDSCHESCHUT
Zondag 10 maart
10.00 uur ds. A.A.L. Aalderink
14.00 uur ds. A.A.L. Aalderink
Woensdag 13 maart – Biddag voor gewas en arbeid
19.30 uur ds. A.A.L. Aalderink
Zondag 17 maart
10.00 uur ds. R. van de Kamp (Hoogeveen)
15.00 uur interkerkelijke kinderdienst
STEENWIJK
Zondag 10 maart
09.30 uur ds. D.A. Brienen
17.00 uur ds. K. Jonkman
Woensdag 13 maart – Biddag voor gewas en arbeid
19.30 uur ds. K. Jonkman
Zondag 17 maart
09.30 uur ds. H. Room
17.00 uur ds. K. Jonkman