Het documentatiecentrum van de Christelijke Gereformeerde Kerken is gevestigd op een industrieterrein in Veenendaal. Toen ik er eens kwam, vroeg ik me af of ik op de goede plaats was. Maar als je eenmaal binnen bent in de ‘Box Inn Self-Storage’, dan valt je mond open. Voor wie van kerkelijke parafernalia houdt, is het een walhalla. Een hele box vol met boeken, tijdschriften, foto’s, zendingsbusjes en allerlei andere zaken.

In de ‘Canon van de Christelijke Gereformeerde kerken in Nederland’ dat verscheen in 2017 ter gelegenheid van het 125-jarig bestaan van onze kerken was er iets van te zien. Nu heeft het Documentatiecentrum een set van acht ansichtkaarten uitgegeven. Kaarten met een foto en een citaat. Mooi vormgegeven en te bestellen voor € 10,- waarvan 2,50 als gift voor het Documentatiecentrum bestemd is. Voor die tien euro heb je dus unieke kaarten om te versturen en je steunt het mooie werk van het Documentatiecentrum. Van harte aanbevolen.

 

De kaarten zijn te bestellen bij Jan Noorlandt: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., 06-20316528.

 

Hoogeveen, Wouter Moolhuizen


Commentaar

  • Hellend vlak 2025-06-21 09:25:10

    Net als veel anderen denk ik met weemoed terug aan vroegere tijden. Binnenkort word ik...

  • Zien en zijn 2025-06-07 08:46:46

    Ik worstel ermee. Onlangs hoorde ik twee uitdrukkingen die me sindsdien bezighouden. Het ging over...

  • Eeuwig dankbaar 2025-05-24 07:16:04

    Doetinchem heeft zich mooi op de kaart gezet. Dit jaar vierde koning Willem-Alexander zijn...

  • Rust 2025-05-10 07:24:12

    Een aantal (grote) bedrijven heeft er in de afgelopen jaren voor gekozen om een vierdaagse...